باز هم یک دفاع بد دیگر، رفیق تقی روزبه سکوت را بشکنید ! علی یوسفی

علیرغم میل باطنی ام مبنی بر عدم ادامه پلمیک مربوط به غزه ، بنابر ضرورتی مجبورم چند خطی را برنوشته های قبلی خود بیافزایم. این برمی گردد به نوشته رفیق وریا بامداد تا آنجا که نوشته رـ وریا بامداد به من ، یعنی علی فلسطینی جدید التاسیس ، علی سابق و یا علی یوسفی امضا کننده بیانیه پاریس ، تا همین جا چه درد سرهائی همین اسم ایجاد کرده ، بماند ، برمیگردد ، وی یادداشتم به رفیق تقی روزبه را از جنس طعنه زدن به وی قلمداد کرده . وی می نویسد :
» رفیق علی فلسطینی بر رفیق تقی روزبه طعنه می زند که چرا پای بیانیه پاریس را در محکومیت یک جانبه ی اسرائیل امضا نموده است و رفیق ابراهیم آوخ را ناچار می سازد تا چه گونه گی پادرمیانی خود را برای این امضا بروز دهد و حال آن که برخورد ما بر سر این موضوع درونی است و هیچ اشکالی هم ندارد که ما به عنوان مخالف درونی یک قضیه با اکثریتی فرضی تشکیلات هم راهی کرده باشیم.»
برفرض که طعنه بوده ، آیا شما خود در همین نحوه برخورد تناقض رفتاری وکرداری نمی بینید ؟چه بسا که دیده اید ولی هیچ اشکالی در آن نمی بینید . آن را در مخالفت درونی و همراهی بیرونی ارزیابی می کنید. این اما نظر شماست . مگر نه اینست که خود رفیق تقی روزبه می گوید: » گفتن یک اصل درست وگریزازالزامات آن منجربه نفی همان اصل درعمل می گردد.»
بعبارتی هستم اگر میروم ، گر نروم نیستم .
رفیق وریا بامداد عزیز استناد من اما تنها نوشته درونی وی نبود بلکه نوشته بیرونی و مندرج در سایت راه کارگر نیز بوده است . منظورم مقاله کشتارمردم غزه تجسم جنون وبربریت! است.
این دومین دفاعیه بدی است که شاهد آن بودم . بنابراین شایسته بود و هست که خود طرف طعنه این جانب به دفاع از خود بپردازد. چرا که معتقدم به رفع شبهه کمک خواهد نمود.
در فرصتی دیگر به سایر مطالبی که اشاره داشتید همچنین به بیانیه تحلیلی کمیته مرکزی ، که نماد بارزی از» دروغ سکوت» است ،پرداخته خواهد شد.
پیروز باشید
علی یوسفی

یک پاسخ to “باز هم یک دفاع بد دیگر، رفیق تقی روزبه سکوت را بشکنید ! علی یوسفی”

  1. نوشته های درونی در ارتباط با حمله اسرائیل به غزه به ترتیب زمان « اسناد بحران و انشعاب در "راه کارگر" Says:

    […] *باز هم یک دفاع بد دیگر، رفیق تقی روزبه سکوت را بشکنید! علی یوسفی […]

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: