ضمیمه 30 . نامه ر. ح. الف

آوريل2009

نوشته ر. ح – الف عضو کمیسیون حقیقت یاب به کمیسیون

در مورد گزارش كميسيون حقيقت ياب

رفقا ! از آنجا كه :

1- پيشنهاد كتبي ذيل كه به كنگره سيزدهم سازمان ارايه شده بود:

» در چهار چوب اجرای مقررات، کمیسیون سایت ونه تنها رفیق روبن ، در دو مورد مشخص دو مقاله رفیق تقی برخوردی تبعیض آمیزداشته است. بدینصورت که این مقالات به بخش دیدگاه منتقل شده اند در حالیکه مقالات مشابه از رفقای دیگر در ستون اصلی سایت درج گردیده اند.»

از جانب كنگره رد شد و به تصويب نرسيد.

2- بنا برمصوبه كنگره سيزدهم سازمان، ماموريت كميسيون حقيقت ياب به صراحت از قرار ذيل روشن شده است:

» برای روشن شدن مضمون اختلافات در مورد درج مقالات رفیق تقی و رفقا یوسف آبخون و حشمت محسنی ، یک کمیسیون حقیقت یاب از طرف کنگره انتخاب می شود و با دقت درمساله یافته هایش را به اعضای سازمان ارائه دهد (می دهد) و بعد از بحث های در جلسات اینترنتی با رأی اعضای تمام سازمان در باره مساله تصمیم گیری شود.» ( تا كيدات از من است )

لذا روشن است كه:

الف- از نظر كنگره سيزدهم سازمان، مساله بررسي تبعيض، ماموريت كميسيون حقيقت ياب نبوده است.

ب- كميسيون حقيقت ياب موظف بوده است كه با بررسي كارشناسانه در مورد مقالات مورد مشاجره رفقا تفی، آبخون و محسنی، حقيقت انطباق اين مقالات و مواضع مندرج در آن با مواضع سازماني و يا عدم انطباق آنها را با ارايه دلايل مستدل روشن مينمود. به بيان ديگر در مورد اينكه اين مقالات مي بايست زير كد »ديدگاه» و يا بدون اين كد منتشر ميشدند، راي كميسيون حقيقت ياب مي بايست صادر مي شد.

جهت تحقق اين مهم بهتر آن ميبود كه كميسيون حقيقت ياب ازيك گروه كاري كارشناسانه براي بررسي اين مقالات بهره مي جست. اما متاسفانه كميسيون حقيقت ياب (و من يكي ازاعضاء اصلي آن) بيراهه رفته و با غرق شدن درمصوبات گذشته و حال كنگره، مصوبات كميته مركزي و اساسنامه سازمان و نشان دادن تناقضات آنها وهمچنين با جستجو در نامه هاي برخي رفقا در رابطه با موضوعات مورد مشاجره و تحقيقات روانكاوانه در رابطه با اين نقل قولها و مقايسه آنها، از پرداختن به وظيفه اصلي كميسيون حقيقت ياب غافل شده است.

لذا من با بيان اينكه: در رابطه با درج مقاله رفيق تقی روزبه تبعيضي اعمال نشده است ( امري كه از جانب كنگره سيزدهم سازمان نيز پذيرفته شده است)، اعلام ميدارم كه هيچگونه مسوليتي در قبال گزارش انتشار يافته كميسيون حقيقت ياب بعهده نميگيرم.

با درودهاي رفيقانه

ح – الف

12 آوريل2009

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: