ضمیمه 34 نوشته های اعضا….

نوشته های اعضای سازمان که در چهارچوب عمومی مصوبات سازمان بوداند در دوره پس از کنگره سیزدهم تا انتشار نامه سرگشاده ، یعنی طی نه ماه، در ستون مقالات درج شده اند. در این دوره چهار نوشته از اعضای سازمان به عنوان ستون دیدگاه طبقه بندی شده اند که عبارتند از 1، مقاله ر. شالگونی در مورد سوسیالیسم و مذهب،2 مقاله ر. آزاده ارفع درباره کار خانگی ، 3، مقاله ر. شهاب برهان درباره انقلاب بهمن و بالاخره 4، مقاله ر. تقی روزبه به عنوان هشت مارس.

از این چهار مقاله ای که در ستون دیدگاه قرار گرفت سه مقاله اول بنا بردرخواست نویسندگان آنها در ستون دیدگاه قرار گرفته است زیرا در این نوشته ها نکات تازه ای مطرح شده است که ضرورتا» سازمان در باره آنها موضعی نداشته و بنابراین نویسندگان آنها نخواسته اند نظرات خود را به سازمان تحمیل کنند و نیازی به این کار نیز نداشته اند.

اما مقاله ر. تقی روزبه! این تنها مقاله ای است که در طی نه ماه پس از کنگره سیزدهم بنا بر تصمیم کمیسیون سایت باید در ستون دیدگاه قرار می گرفت. مقاله ای که در مخالفت صریح با گزارش کنگره سیزدهم و نظر اکثریت این کنگره نوشته شده و به تبلیغ نظر اقلیت کنگره پرداخته بود. این نوشته در کمیسیون سایت به رای گیری نهاده شد و با سه را ی در برابر دو رای به عنوان ستون دیدگاه طبقه بندی شد. اما ر. تقی از انتشار مقاله خود در سایت راه کارگر منصرف شد و آن را در سایت های دیگر منتشر کرد. این فاکت ها نیز به نوبه خود نشان می دهند که ادعای نامه سرگشاده در مورد این که مسئله دیدگاه انرژی سوز شده است تا چه اندازه بی پایه و فاقد سندیت است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: