ضمیمه 11. از روبن به کمیته مرکزی

٣ ژوئیه ٢٠٠٨

رفقای عزیز کمیته مرکزی
با بهترین سلامهای رفیقانه

شما نتیجه نشست خود، جلسه 35 ک.م را، در خبرنامه داخلی منتشر کرده اید. در این نامه فقط گرایش اکثریت کمیته مرکزی به قرار اقلیت کمیته تبلیغ و ترویج اعلام شده و به شکایت من رسیدگی نشده است. من رسما» از شما می خواهم که به این سئوالات پاسخ دهید:

١- آیا کمیته مرکزی معتقد است که معیار ما در ارتباط با درج مطالب در سایت سازمان الف، قطعنامه در باره نشریات مصوب اولین کنگره سازمان ، ب، قرار کمیته مرکزی سازمان منتشره در ٢٨ نوامبر٢٠٠٧ است یا نه ؟

٢- پس از چند سال کار فنی در ارتباط با سایت سازمان و انجام کلیه امور فنی سایت از یکسال پیش از کمیته تبلیغ و ترویج خواسته بودم که تا پایان ماه فوریه این مسولیت را از من بگیرد. ولی رفقای کمیته تبلیغ و ترویج به من ابلاغ کردند که این مسولیت را تا راه افتادن سایت جدید انجام دهم. من در حین انجام مسئولیت خود به عنوان مسئول فنی و عضو هیئت تحریریه سایت براساس مقررات سازمانی بودم که با برخورد ر. تقی روزبه، مواجه شدم.
همانطور که می دانید ادعای ر. تقی درباره عدم ارسال ای‌ میل مربوط به نظرخواهی درباره مقاله هفت تپه و ادعای بعدی او مبنی بر مخدوش بودن رای گیری نادرست بوده است و بر اساس اسناد کتبی منتشره هم ای‌میل من گروهی ارسال شده و هم همه اعضای سایت در این مورد نظر داده اند. در این رابطه لطفا» به طور مشخص به سوالات من به شرح زیر پاسخ دهید:

الف- درباره نامه های ر. تقی روزبه که در آن به من در سطح تخریب و ترور شخصیت توهین و ا تهام زنی شده است داوری شما چیست؟

ب- از نظر شما آیا این شیوه هتک حرمت به هر بهانه ودلیلی و در ارتباط با هر سطح از بروز اختلافات قابل توجیه است و یا نه به مثابه یک رفتار مغایر مبانی اخلاقی کمونیستی در هر حال مطرود و محکوم است ؟

ج- ر. تقی نه فقط از برخورد خود انتقاد نکرده بلکه مطرح کرده ا ست که این شیوه برخورد او تراوش احساسات عمیق انسانی است و در موارد مشابه به همین شیوه برخورد خواهد کرد. ما همین برخورد را در ارتباط با مسدول نشریه ر. منصور( عامل پولیت بورو ….) مشاهده می کنیم. نظرشما درباره ادامه این نوع برخوردها چیست؟

در پایان لازم به تاکید می بینم که همه مسائلی که در بالا به آنها اشاره رفت به صورت کتبی در تشکیلات منتشر شده است.

با بهترین درودهای رفیقانه
روبن مارکاریان

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: